piątek, 13 października 2017

WYNIKI KONKURS "MÓJ CUDOWNY ROCZEK"
Witajcie, konkurs dobiegł już końca. 


Razem z Oskarkiem dziękujemy serdecznie za fantastyczne, miłe, ciepłe, wspaniałe, wzruszające do łez, zabawę życzenia, a nawet, rysunki, filmiki, zdjęcia, kompozycjei i tyle ciepła i serdeczności dla mojego synka oraz za tak mega liczny udział 😘 

Niestety nagród jest tylko 7 i  tylko 7 zwycięzców i nie mogę nagrodzić wszystkich. 

A wybór był mega ciężki!!!  
Sami zobaczcie to wasze zgłoszenia z Facebooka tu pod linkiem w komentarzach do postu https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=853631581453486&id=781077972042181

Oraz zgłoszenia z bloga w komentarzach pod linkiem
http://zakatek-myrki-pyrki.blogspot.com/2017/09/konkurs-moj-cudowny-roczek.html?m=1


Miałam mega wyzwanie i wielki dylemat ale już jest decyzja mała rączka Oskarka zadecydowsła i tak zostaje zdania nie zmienię. Wszem i wobec nie przedłużając zwycięzców oznaczam tu w tym poście w GALERII NAGRÓD + WYNIKI !!!


Kochani Gratuluję i proszę Was o przesłanie swoich danych każda z wygranych osób odpowiednio do sponsora od którego wygrywa nagrodę!!!
 Przypominam że na dane sponsorzy czekają 3 dni od publikacji wyników, potem wybieram kolejną osobę.

Sami wiecie że wybór był mega trudny a życzenia wyjątkowe. Mam nadzieje że nikt się nie obrazi i nie ucieknie bo będzie wiele konkursów 😊


Serdecznie raz jeszcze dziękuję za piękne i ciepłe życzenia i tak liczny udział, zaskoczyliście mnie i Oskarka niesamowicie i wzruszyliście.


GALERIA NAGRÓD + WYNIKI :

NAGRODA NR 1
Do wygrania dla 1 osoby zawieszka do plecaka dla przedszkolaka lub szkolniaka w dowolnie wybranym kształcie i z dowolnie wybranym napisem sponsor dokłada do kosza naszych prezentów jedną z swoich nowość września!!!

Witamy w naszym konkursie sponsora  KAMI Metryczki link https://www.facebook.com/kamimetryczki/  i jego cudowny prezent dla Was.

Nagrodę nr 1 wygrywa - Izabela Krone


NAGRODA NR 2
Do wygrania dla 1 osoby srebrny pierścionek do wyboru: z perłą z mleka mamy/pępowiną maluszka lub włoskami dziecka w tak maleńkiej perełce zatopione tyle miłości i wspomnień sponsor dokłada do kosza naszych prezentów jedną z swoich cudowności💖

Witamy w naszym konkursie sponsora   Niezapominajka - Biżuteria z Mleka Mamy link https://www.facebook.com/niezapominajkapl/ jego cudowny prezent dla Was.

Nagrodę nr 2 wygrywa - Anna Wójcik


NAGRODA NR 3
Do wygrania dla 1 osoby cały zestaw 
4-ech recznie wykonanych ozdób do włosów z różyczek. Do wyboru w dowolnej  kolorystyce dla zwyciezcy. Wstążkowy Zakątek dokłada do kosza naszych prezentów jedną z swoich recznie wykonanych ozdób.

Witamy w naszym konkursie sponsora Wstążkowy Zakątek link https://www.facebook.com/Iwciowo/ i jego cudowny prezent dla Was.

Nagrodę nr 3 wygrywa - Magdalena Zajączkowska


NAGRODA NR 4
Do wygrania dla 1 osoby cały zestaw ze zdjęcia dla 1 osoby. Zestaw polskiej produkcji wytrzymała, półka na samochodziki, resorówki, matchboxy, hot wheelsy bedzie ozdobą na ścianie w pokoju twojego dziecka.

Witamy w naszym konkursie sponsora Pan samochodzik półki dla dzieci i nie tylko link 
https://www.facebook.com/Pan-samochodzik-p%C3%B3%C5%82ki-dla-dzieci-i-nie-tylko-1826920510923351// i jego cudowny prezent dla Was.

Nagrodę nr 4 wygrywa - Sylwia WG (Sylwia Górska)


NAGRODA NR 5
 Do wygrania zestaw ze zdjęcia dla 1 osoby.
Zestaw składa się z:
Balsam brązujący Lirene,
bransoletka modułowa,
2 pary kolczyków,
zawieszka,
notes,
długopis,
smycz,
próbki.

Witamy w naszym konkursie sponsora Fioletowa  Gadżeciara  link https://www.facebook.com/FioletowaGadzeciara/ i jego cudowny prezent dla Was.

Nagrodę nr 5 decyzją sponsora 
wygrywa - Lidia Wawrzyniak


NAGRODA NR 6
 Do wygrania dla 1 osoby cudny łapacz snów jak na zdjęciu w dobrowolnie skompowanej kolorystyce dla zwycięzcy. Pięknie się prezentuje w domu, samochodzie, na zadaszonym balkonie, ganku i nie tylko zaczaruje Wasze sny i czaruje Was.

Witamy w naszym konkursie
 sponsora Pacz to
 link https://www.facebook.com/paczto1/ i jego cudowny prezent dla Was.

Nagrodę nr 6 wygrywa 
- Urszula Kawała-Menesiak

NAGRODA NR 7
 Do wygrania dla 1 osoby niespodzianka dla niemowlaka, dostosowana do płci dziecka.

Witamy w naszym konkursie
 sponsora Przede-Wszystkim-Kobieta link https://www.facebook.com/TylkoKobieta/ i jego cudowny prezent dla Was.
O
Nagrodę nr 7 wygrywa - Agnieszka Żywańska

3 komentarze:

Testujemy ZESTAW BUNNY&COMPANY. POLECAMY!

Z Blogosfery Canpol Babies otrzymaliśmy do testowania: ZESTAW  BUNNY&COMPANY  marki Canpol Babies  w którym znalazły się : ...