niedziela, 17 grudnia 2017

Wygraj 2 Zestawy Pielęgnacyjne Canpol babies , zapraszam na KONKURS + WYNIKI !!!

 
 Moi mili zapraszam na kolejny już konkurs organizowany dzięki blogosferze marki Canpol Babies. A do wygrania tym razem 2 zestawy nagród więc będzie aż  dwóch zwycięzców.

Uwielbiam macierzyństwo, każdą wspólną chwilę z moimi dziećmi, pierwsze wieści że w moim brzuszku jest maleńka istotka,  pierwsze zdjęcie z USG, pierwszy uśmiech, pierwsze i każde słowo mamo, pierwszy wierszyk i radość w sercu że mój skarb jest już taki duży, uściski i przytulasy, wspólne czytanie, wspólne zabawy a nawet małe foszki wszystko to jest nie do opisania w kilku zdaniach cała moja historia macierzyństwa obiełaby pewnie 2 dobre tomy książek do teraz kto wie czy nie więcej.

A to kilka moich cudownych chwil z macierzyństwa uwiecznionych na zdaniach :)

A teraz zapraszam Was wszystkich już na 
KONKURS !!!
Do wygrania 2 Zestawy Pielęgnacyjne
ZESTAW Pielęgnacyjny składa się z:

1.Okrycie kąpielowe z kapturkiem
2. Termometr elektroniczny
3. Aspirator do nosa – odpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia

Udział w konkursie Może brać każdy, nawet jeśli nie posiada Facebooka !
Jeśli nie posiadasz Facebooka zaznacz to  w emailu przy przesyłaniu zgłoszenia.
Żeby wziąć udział w konkursie należy:

Wysłać na mój adres e-mail sssrudzia@gmail.com - zdjęcie lub zdjęcie rysunku o tematyce “Szczęśliwa chwila związana z macierzyństwem, tacierzyństwem" - Wasza interpretacja tematu + króciutki opis.

Konkurs podzielony jest na II kategorie. Zgłosić można po 1 pracy z każdej kateiegorii czyli jedna rodzina może się zgłosić w 2 kategoriach po 1 zgłoszeniu.
KATEGORIA I– Zdjęcie – Może być kolaż max 3 zdjęcia
KATEGORIA II – Praca plastyczna – Technika pracy dobrowolna, kredki, mazaki, farby, wyklejanki, liczę na Waszą pomysłowość.

W temacie wiadomości wpisujemy:
 " KONKURS z CANPOL"
Do zdjęcia lub pracy plastycznej dodajemy jakiś króciutki opis.
W zgłoszeniu podajemy imię i wiek dziecka dla którego gramy oraz imię i nazwisko osoby zgłaszającej oraz link do waszego profilu na FB jeśli taki posiadacie. Jeśli to praca plastyczna będziesz miło jak zaznaczycie kto ją wykonał.
To tyle jeśli chodzi o samo zgłoszenie.
Kochani praca plastyczna bądź zdjęcie musi być przekazana jedynie do tego konkursu przesyłając prace oświadczacie że nie będzie wykorzystana w innych tego typu konkursach.

Życzę miłej zabawy i czekam z niecierpliwością na wasze zgłoszenia.

Zabawa przeznaczona jest dla fanów organizatora  Zakątek Myrki Pyrki oraz sponsora Canpol BabiesWięc Kochani czytelnicy do dzieła🌞 Jeżeli natomiast jeszcze nie jesteś fanem, nic straconego zawsze możesz nim zostać a mi będzie niezmiernie miło gdy zostaniesz ze mną na zawsze🌞

Wszelkie formy polubienia i udostępniania postu konkursowego są mile widziane. Extra by było gdyby o konkursie dowiedziało się jak najwięcej osób. Im nas więcej tym fajniejsza zabawa. Miło mi będzie jeśli zaprosisz znajomych pod postem na Facebooku.
Fajnie jest też zapraszać znajomych do zabawy. Niech inni też się cieszą z możliwości wygrania.

Bawimy się od 17.12.2017 do 15.01.2018 włącznie.

Wyniki zostaną ogłoszona na blogu i na Facebooku wciągu 7dni od zakończenia konkursu.

REGULAMIN:
1. Organizatorem konkursu jest blog Zakątek Myrki Pyrki. Sponsorem nagrody jest firma Canpol Babies.
2. Nagrodą w konkursie jest Zestaw Pielęgnacyjny
3. Konkurs trwa od 17.12.2017 do 15.01.2018 włącznie ( zgłoszenia przyjmowane są do godziny 23:59).
4. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na blogu Zakątek Myrki Pyrku i Fb w ciągu 7 dni od jego zakończenia. Po ogłoszeniu wyników wytypowane osoby zobligowane są do przesłania danych adresowych w przeciągu 3 dni od ogłoszenia wyników. W przypadku nie przesłania danych adresowych w wyżej wymienionym terminie, typowany jest kolejny zwycięzca na tych samych zasadach.
5. Temat konkursu: “Szczęśliwa chwila związana z macierzyństwem, tacierzyństwem" - Wasza interpretacja tematu + króciutki opis.
Konkurs jest podzielony na II Kategorie:
I Kategoria - zdjęcie
II Kategowia praca plastyczna
6. Wygrają 2 osoba. Zdjęcie w kategori I i Praca plastyczna w katotegorii II. Które wybierze komisja w składzie dwuosobowym: ja (Zakątek Myrki Pyrki mama) i Zakątek Myrki Pyrki tata- narada rodzinna 🌞
7. Wysyłając zgłoszenie automatycznie wyrażacie zgodę na jego publikację. A i jedna rodzina = max jedna rodzina może przesłać 2 zgłoszenia po jednym zgłoszeniu w każdej z kategorii. Prace konkursowe przesyłamy na email sssrudzia@gmail.com 😊
Zdjęcia i prace plastyczne wysłane na ten konkurs nie mogą brać udziału w innych konkursach. Dopuszczam kolaż z Max 3 zdjęć.
8. Zdjęcie zostanie zamieszczone na Facebooku i na blogu w specjalnie utworzonych galeriach konkursowych.
9. Nagroda wysyłana jest tylko na terenie Polski bezpośrednio od sponsora nagrody Canpol Babies. Wszelki kontakt proszę kierować do Organizatora konkursu – sssrudzia@gmail.com
10. Nagrody nie mogą być wymieniane na gotówkę, ani na inne nagrody rzeczowe.
11. Serwis Facebook zwolniony jest z pełnej odpowiedzialności co do przebiegu konkursu. Promocja nie jest w żaden sposób sponsorowana, popierana ani przeprowadzana przez serwis Facebook ani z nim związana.
12. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
13. Dane oraz informacje dostarczone przez Uczestników konkursu będą wykorzystane na potrzeby konkursu (m.in. ogłoszenie wyników, dostarczenie nagrody).
14. Konkurs nie jest loterią promocyjną w rozumieniu art. 2 ust. 1 pkt. 9 Ustawy o grach i zakładach wzajemnych z dnia 29.07.1992 r. (Dz. U. z 2004r., Nr 4, poz. 27, z późn. zm.) i nie podlega regułom zawartym w ww. ustawie, rozporządzeniach wykonawczych do tej ustawy.
15. Przystępując do konkursu wyrażacie zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Canpol I Sp. z o. 
o. SKA. na potrzeby Programu: „Uczestnik konkursu wyraża zgodę na 
przetwarzanie przez Organizatora oraz firmę Canpol I Sp. z o.o. SKA ich danych 
osobowych na potrzeby organizacji konkursu i wysyłki nagród. Dane uzyskane 
w związku z organizacją konkursu będą wykorzystywane zgodnie z Ustawą z 
dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2002.101.926 
ze zm.).”
16. Z konkursu wyłączone są osoby spokrewnione z organizatorem konkursu (członkowie rodziny).******** Aktualizacja 18.01.2018 *********

Witajcie, konkurs dobiegł już końca. 
 
Serdecznie dziękuję za fantastyczne, wspaniałe, piękne zdjęcia i kolaże oraz prace plastyczne i zgłoszenia i tak liczny udział 😘 
Niestety nagrody są tylko dwie i nie mogę nagrodzić wszystkich. 
A wybór był bardzo trudny !!! 

 
 

GALERIA WASZYCH ZGŁOSZEŃ
 
KATEGORIA I:

 
KATEGORIA II:


 

Wyniki konkursu

Miałam wielki dylemat ale już jest decyzja i zdania nie zmienię. Wszem i wobec przedstawiam zwycięskie zdjęcie i pracę:

W KATEGORII I WYGRYWA:
Wybór był mega trudny i wszystkie zdjęcia cudowne dlatego wyniki są w filmiku

 
 
W KATEGORII II WYGRYWA:
ANETA MACHALSKA (Ane Ta)
 
 
 

 Gratuluję i czekam na Wasze dane wraz z adresem email i numerem telefonu dla kuriera tu na mój email sssrudzia@gmail.com. Przypominam że na dane czekam 3 dni od publikacji wyników, potem wybieram kolejną osobę.

Sami widzicie że wybór był trudny. Mam nadzieje że nikt się nie obrazi i nie ucieknie 😊
 

Serdecznie raz jeszcze dziękuję za super zdjęcia, kolaże i prace plastyczne i tak liczny udział, zaskoczyliście mnie niesamowicie i dziękuje sponsorowi Canpol Babies za piękne nagrody. Zapraszam do śledzenia strony Zakątek Myrki Pyrki.

Serdeczne Gratuluje 😊


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Testujemy ZESTAW BUNNY&COMPANY. POLECAMY!

Z Blogosfery Canpol Babies otrzymaliśmy do testowania: ZESTAW  BUNNY&COMPANY  marki Canpol Babies  w którym znalazły się : ...