poniedziałek, 7 maja 2018

Ruszyła już 45 edycja blogosfery Canpol babies ja się zgłaszam i Was do udziału zapraszamy!


A DO ZDOBYCIA 30 ZESTAWÓW Z TERMOIZOLACYJNĄ TORBĄ SPACEROWĄ  wszystkie szczegóły drogie blogierki/blogerzy znajdziecie tu pod linkiem: http://canpolbabies.com/pl/blogosfera zapraszam do udziału! To nic trudnego bardzo Was zachęcam!

A ja zgłaszamy się z Oskarkiem 19 miesięcy do testowania tego cudownego zestawu Canpol Babies. Oskarek jest wielkim fanem cycusia ale oboje razem dochodzimy powoli do tego momentu gdy nadchodzi czas zastąpić cycusia choć w jakimś stopniu butelką. Myślimy że żestaw ten nam to ułatwi i już niedługo maluszek pożegna się na zawsze z cycusien a słodkie zwierzątka z obrazków tym bardziej zachęcą do korzystania tylko z tych buteleczek.Jak narazie opornie nam wychodzi to rozstawie się ale małymi kroczkami zrobimy większe postępy. 


W tej edycji do testowania

30 ZESTAWÓW Z TERMOIZOLACYJNĄ TORBĄ SPACEROWĄ 
- 15 zestawów dla 15 testerek i
- 15 zestawów po 1 zestawie dla 15 organizatorek konkursów.

Super zestaw przyda się dla każdego maluszka!

A by było jeszcze ciekawiej zgłaszamy się również do zorganizowania KONKURSU jeśli się uda będziecie mogli zdobyć taki 1 piękny zestaw jak na zdjęcia u mnie w konkursie !!!


Na początku czerwca będą wyniki w blogosferze mocno kciuki ściskamy na wyniki czekamy 😊

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Testujemy ZESTAW BUNNY&COMPANY. POLECAMY!

Z Blogosfery Canpol Babies otrzymaliśmy do testowania: ZESTAW  BUNNY&COMPANY  marki Canpol Babies  w którym znalazły się : ...