poniedziałek, 13 listopada 2017

KONKURS z Canpol Babies wygraj Zestaw Kolorowe Zwierzątka - "Jesienny spacer"Witajcie serdecznie zapraszam na konkurs organizowany dzięki blogosferze marki Canpol Babies. Nagrody są aż dwie więc będzie dwóch zwycięzców.

Uwielbiam jesienne spacer. Nie lubię gdy na dworze szaro buro i ponuro. Uwielbiamy gdy świeci słoneczko i możemy spacerować i gdy aura pogody jest w miarę przyjemna.
A to moje skarby na jesiennym spacerku :)


A teraz zapraszam Was wszystkich już na 
KONKURS !!!
Do wygrania 2 zestawy "Kolorowe zwierzątka"

ZESTAW "Kolorowe Zwierzątka" składa się z:

1.Termoopakowanie uniwersalne z kolekcji “Kolorowe Zwierzeta”

2. Butelka szerokootworowa antykolkowa EasyStart “Kolorowe zwierzęta” 300 ml 

3. Kubek treningowy EasyStart “Kolorowe zwierzęta” 120 ml

4. Miękka książeczka z piszczałką „Kolorowe Zwierzęta”

5.Śliniaki ceratkowo-bawełniane z kolekcji “Kolorowe Zwierzeta”

Udział w konkursie Może brać każdy, nawet jeśli nie posiada Facebooka !
Jeśli nie posiadasz Facebooka zaznacz to  w emailu przy przesyłaniu zgłoszenia.
Żeby wziąć udział w konkursie należy:

Wysłać na mój adres e-mail sssrudzia@gmail.com lub wiadomość do Zakątek Myrki Pyrki na Facebooku- zdjęcie lub zdjęcie rysunku o tematyce “Jesienny Spacer" .

Konkurs podzielony jest na II kategorie. Zgłosić można po 1 pracy z każdej kateiegorii czyli jedna osoba może się zgłosić w 2 kategoriach po 1 zgłoszeniu.
KATEGORIA I– Zdjęcie – Jesienny spacer z dzieckiem (zdjęcia dzieci, rodziców z dziećmi lub nawet mam z brzuszkiem na jesiennym spacerku) Może być kolaż max 3 zdjęcia
KATEGORIA II – Praca plastyczna – Jesienne  spacer prace dzieci wykonane samodzielnie lub wspólnie przez Wasze pociechy. Technika pracy dobrowolna, kredki, mazaki, farby, wyklejanki,  liczę na Waszą pomysłowość.

W temacie wiadomości wpisujemy temat konkursu czyli "JESIENNY SPACER"

Do zdjęcia lub pracy plastycznej dodajemy jakiś krótki opis.
W zgłoszeniu podajemy imię i wiek dziecka dla którego gramy oraz imię i nazwisko osoby zgłaszającej oraz link do waszego profilu na FB jeśli taki posiadacie. Jeśli to praca plastyczna będziesz miło jak zaznaczycie kto ją wykonał.
To tyle jeśli chodzi o samo zgłoszenie.
Kochani praca plastyczna bądź zdjęcie musi być przekazana jedynie do tego konkursu przesyłając prace oświadczacie że nie będzie wykorzystana w innych tego typu konkursach.

Życzę miłej zabawy i czekam z niecierpliwością na wasze zgłoszenia.


Zabawa przeznaczona jest dla fanów organizatora  Zakątek Myrki Pyrki oraz sponsora Canpol BabiesWięc Kochani czytelnicy do dzieła🌞 Jeżeli natomiast jeszcze nie jesteś fanem, nic straconego zawsze możesz nim zostać a mi będzie niezmiernie miło gdy zostaniesz ze mną na zawsze🌞

Wszelkie formy polubienia i udostępniania postu konkursowego są mile widziane. Extra by było gdyby o konkursie dowiedziało się jak najwięcej osób. Im nas więcej tym fajniejsza zabawa. Miło mi będzie jeśli zaprosisz znajomych pod postem na Facebooku.
Fajnie jest też zapraszać znajomych do zabawy. Niech inni też się cieszą z możliwości wygrania.

Bawimy się od 13.11.2017 do 10.12.2017 włącznie.

Wyniki zostaną ogłoszona na blogu i na Facebooku wciągu 3 dni od zakończenia konkursu.

REGULAMIN:
1. Organizatorem konkursu jest blog Zakątek Myrki Pyrki. Sponsorem nagrody jest firma Canpol Babies.
2. Nagrodą w konkursie jest Zestaw "Kolorowe zwierzątka"
3. Konkurs trwa od 13.11.2017 do 10.12.2017 włącznie ( zgłoszenia przyjmowane są do godziny 23:59).
4. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na blogu Zakątek Myrki Pyrku i Fb w ciągu 3 dni od jego zakończenia. Po ogłoszeniu wyników wytypowane osoby zobligowane są do przesłania danych adresowych w przeciągu 3 dni od ogłoszenia wyników. W przypadku nie przesłania danych adresowych w wyżej wymienionym terminie, typowany jest kolejny zwycięzca na tych samych zasadach.
5. Temat konkursu:"Jesienny Spacer" Konkurs jest podzielony na II Kategorie:
I kategoria zdjęcie 
II kategowia praca plastyczna.
6. Wygrają 2 osoba. Zdjęcie w kategori I i Praca plastyczna w katotegorii II. Które wybierze komisja w składzie dwuosobowym: ja (Zakątek Myrki Pyrki mama) i Zakątek Myrki Pyrki tata- narada rodzinna 🌞
7. Wysyłając zgłoszenie automatycznie wyrażacie zgodę na jego publikację. A i jedna rodzina = max jedna rodzina może przesłać 2 zgłoszenia po jednym zgłoszeniu w każdej z kategorii. Prace konkursowe przesyłamy na email sssrudzia@gmail.com lub wiadomość do Zakątek Myrki Pyrki na Facebooku😊
Zdjęcia i prace plastyczne wysłane na ten konkurs nie mogą brać udziału w innych konkursach. Dopuszczam kolaż z Max 3 zdjęć.
8. Zdjęcie zostanie zamieszczone na Facebooku i na blogu w specjalnie utworzonych galeriach konkursowych.
9. Nagroda wysyłana jest tylko na terenie Polski bezpośrednio od sponsora nagrody Canpol Babies. Wszelki kontakt proszę kierować do Organizatora konkursu – sssrudzia@gmail.com
10. Nagrody nie mogą być wymieniane na gotówkę, ani na inne nagrody rzeczowe.
11. Serwis Facebook zwolniony jest z pełnej odpowiedzialności co do przebiegu konkursu. Promocja nie jest w żaden sposób sponsorowana, popierana ani przeprowadzana przez serwis Facebook ani z nim związana.
12. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
13. Dane oraz informacje dostarczone przez Uczestników konkursu będą wykorzystane na potrzeby konkursu (m.in. ogłoszenie wyników, dostarczenie nagrody).
14. Konkurs nie jest loterią promocyjną w rozumieniu art. 2 ust. 1 pkt. 9 Ustawy o grach i zakładach wzajemnych z dnia 29.07.1992 r. (Dz. U. z 2004r., Nr 4, poz. 27, z późn. zm.) i nie podlega regułom zawartym w ww. ustawie, rozporządzeniach wykonawczych do tej ustawy.
15. Przystępując do konkursu wyrażacie zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Canpol I Sp. z o. 
o. SKA. na potrzeby Programu: „Uczestnik konkursu wyraża zgodę na 
przetwarzanie przez Organizatora oraz firmę Canpol I Sp. z o.o. SKA ich danych 
osobowych na potrzeby organizacji konkursu i wysyłki nagród. Dane uzyskane 
w związku z organizacją konkursu będą wykorzystywane zgodnie z Ustawą z 
dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2002.101.926 
ze zm.).”
16. Z konkursu wyłączone są osoby spokrewnione z organizatorem konkursu 
(członkowie rodziny).

2 komentarze:

  1. Powodzenia...👍y tym razem nie gramy bo synek skóry już 2gi tydzień i nie możemy wychodzić na dwór...:'(

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Może być też zdjęcie z początku jesieni tego roku nieprzekazane do innych konkursów lub praca plastyczna wykonana wspólnie z dzieckiem. Zapraszam do udziału.

      Usuń

Testujemy ZESTAW BUNNY&COMPANY. POLECAMY!

Z Blogosfery Canpol Babies otrzymaliśmy do testowania: ZESTAW  BUNNY&COMPANY  marki Canpol Babies  w którym znalazły się : ...