sobota, 16 czerwca 2018

KONKURS wymarzona torba termoizolacyjna!!! + WYNIKI!!!

Witajcie serdecznie zapraszam na konkurs organizowany dzięki blogosferze marki Canpol Babies. Nagroda cudowna i jest tylko jedna więc będzie jeden zwycięzca a zestaw jest super więc jest o co powalczyć.


Zapraszam Was wszystkich serdecznie na KONKURS !!!
Do wygrania dla 1 osoby Zestaw z termoizolacyjną torbą spacerową opis na stronie producenta Tu

Udział w konkursie Może brać każdy, nawet jeśli nie posiada Facebooka !
Jeśli nie posiadasz Facebooka zaznacz to  w emailu przy przesyłaniu zgłoszenia.
Żeby wziąć udział w konkursie należy:

Wstawić odpowiedź na zadanie konkursowym pod plakatem na Facebooku lub w komentarzu na blogu pod tym postem lub  wysłać na mój adres e-mail sssrudzia@gmail.com.

Zadanie konkursowe: "Pokaż jaki kształt i obrazek, ozdoby miałaby wymarzona przez Ciebie torba termoizolacyjna" - technika pracy dowolna przedstaw swoją torbę termoizolacyjną. (rysunek, grafika,  praca przestrzenna itp.) 


  ***********Aktualizacja 18.07.2018*********

WASZE ZGŁOSZENIA KONKURSOWE:

Link do galerii na Facebooku:

WYNIKI: 
Nagrodę: zestaw z termoizolacyjną torbą spacerową marki Canpol babies wygrywa Pani Agnieszka Sikorska.
Super praca urzekła mnie te wszystkie zwierzątka są cudne!
Oczywiście wszystkie prace były cudowne. Zwycięzca jest TYLKO jeden, więc czasami trudno jest go wyłonić, spośród tyłu przepięknych zgłoszeń.
Dziękuję WSZYSTKIM za udział w konkursie! I zapraszam do następnych  Zwycięzcę proszę o kontakt do 3 dni, według regulaminu. 
**************************************
W temacie wiadomości email wpisujemy "KONKURS Z torbą "
W zgłoszeniu podajemy imię i wiek dziecka dla którego gramy oraz imię i nazwisko osoby zgłaszającej oraz (link do waszego profilu na FB) - tylko gdy przesyłacie zgłoszenia na email  lub opublikujecie w odpowiedzi do tego postu jeśli taki oczywiście posiadacie.)

Po akceptacji odpowiedzi na zadanie kopia pełnej odpowiedzi na zgłoszenie zostanie opublikowana w specjalnej garerii odpowiedzi na końcu tego postu!
To tyle jeśli chodzi o samo zgłoszenie.
Praca musi być przekazana jedynie do tego konkursu przesyłając odpowiedzi oświadczacie że nie będzie wykorzystana w innych tego typu konkursach i przesyłając zgłoszenie automatycznie wyrażać zgodę na jej publikację na mojej stronie na Facebooku i na blogu. 

Życzę miłej zabawy i czekam z niecierpliwością na wasze zgłoszenia.

Zabawa przeznaczona jest dla fanów organizatora  Zakątek Myrki Pyrki oraz sponsora Canpol BabiesWięc Kochani czytelnicy do dzieła. Jeżeli natomiast jeszcze nie jesteś fanem, nic straconego zawsze możesz nim zostać a mi będzie niezmiernie miło gdy zostaniesz ze mną na zawsze.

Wszelkie formy polubienia i udostępniania postu konkursowego są mile widziane. Extra by było gdyby o konkursie dowiedziało się jak najwięcej osób. Im nas więcej tym fajniejsza zabawa. Miło mi będzie jeśli zaprosisz znajomych pod postem na Facebooku.
Fajnie jest zapraszać znajomych do zabawy. Niech inni też się cieszą z możliwości wygrania.

Bawimy się od 16.06.2018 do 15.07.2018 włącznie.

Wyniki zostaną ogłoszona na blogu i na Facebooku wciągu 5 dni od zakończenia konkursu.

REGULAMIN:
1. Organizatorem konkursu jest blog Zakątek Myrki Pyrki. Sponsorem nagrody jest firma Canpol Babies.
2. Nagrodą w konkursie jest Zestaw z termoizolacyjną torbą spacerową
3. Konkurs trwa od 16.06.2018 do 15.07.2018 włącznie ( zgłoszenia przyjmowane są do godziny 23:59).
4. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na blogu Zakątek Myrki Pyrku i Fb w ciągu 5 dni od jego zakończenia. Po ogłoszeniu wyników wytypowana osoba zobligowana jest do przesłania danych adresowych w przeciągu 3 dni od ogłoszenia wyników. W przypadku nie przesłania danych adresowych w wyżej wymienionym terminie, typowany jest kolejny zwycięzca na tych samych zasadach.
5.Temat konkursu: "Pokaż jaki kształt i obrazek, ozdoby miałaby wymarzona przez Ciebie torba termoizolacyjna" - technika pracy dowolna  przedstaw swoją torbę termoizolacyjną. 
6. Wygraja 1 osoba. Praca którą wybierze komisja w składzie dwuosobowym: ja (Zakątek Myrki Pyrki mama) i Zakątek Myrki Pyrki tata- narada rodzinna 🌞
7. Wstawiając odpowiedzi na blogu i faceboku zgłoszenie jak i wysyłając zgłoszenie automatycznie wyrażacie zgodę na jego publikację. A i jedna rodzina = max jedna rodzina może przesłać 1 zgłoszenia. Prace konkursowe wstawiamy w komentarzu na blogu lub na Facebooku lub przesyłamy na email sssrudzia@gmail.com 😊
Odpowiedzi udzielamy w formie rysunku na zadanie konkursu
8. Odpowiedzi zostanią zamieszczone na blogu i Facebooku w specjalnie utworzonych galerii konkursowej .
9. Nagroda wysyłana jest tylko na terenie Polski bezpośrednio od sponsora nagrody Canpol Babies. Wszelki kontakt proszę kierować do Organizatora konkursu – sssrudzia@gmail.com
10. Nagrody nie mogą być wymieniane na gotówkę, ani na inne nagrody rzeczowe.
11. Serwis Facebook zwolniony jest z pełnej odpowiedzialności co do przebiegu konkursu. Promocja nie jest w żaden sposób sponsorowana, popierana ani przeprowadzana przez serwis Facebook ani z nim związana.
12. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
13. Dane oraz informacje dostarczone przez Uczestników konkursu będą wykorzystane na potrzeby konkursu (m.in. ogłoszenie wyników, dostarczenie nagrody).
14. Konkurs nie jest loterią promocyjną w rozumieniu art. 2 ust. 1 pkt. 9 Ustawy o grach i zakładach wzajemnych z dnia 29.07.1992 r. (Dz. U. z 2004r., Nr 4, poz. 27, z późn. zm.) i nie podlega regułom zawartym w ww. ustawie, rozporządzeniach wykonawczych do tej ustawy.
15. Przystępując do konkursu wyrażacie zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Canpol I Sp. z o. 
o. SKA. na potrzeby Programu: „Uczestnik konkursu wyraża zgodę na 
przetwarzanie przez Organizatora oraz firmę Canpol I Sp. z o.o. SKA ich danych 
osobowych na potrzeby organizacji konkursu i wysyłki nagród. Dane uzyskane 
w związku z organizacją konkursu będą wykorzystywane zgodnie z Ustawą z 
dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2002.101.926 
ze zm.).”
16. Z konkursu wyłączone są osoby spokrewnione z organizatorem konkursu 
(członkowie rodziny).
17. Organizator ma prawo do zmiany regulaminu, po wcześniejszym poinformowaniu Uczestników konkursu. 

Uwaga informacje o przetwarzaniu danych (według rozporządzenia z 25 maja  o ochronie danych osobowych (RODO)
1. administratorem strony jak i osobą przetwarzającą Pani/a danych osobowych jest blogerka Zakątek Myrki Pyrki (Organizator konkursu), e-mail: sssrudzia@gmail.com oraz marka Canpol babies (Sponsor konkursu).
2. Dane będą przetwarzane w celu wyłonienia zwycięzców, przyznania nagród, jak i ich wysyłki.
3. Dane mogą być udostępniane (imię + nazwisko+ praca konkursowa) na blogu i Fanpage Zakątek Myrki Pyrki w celu prawidłowej realizacji konkursu- według regulaminu.
4. Dane zwycięzców (adres, imię i nazwisko, adres mailowy i numer telefonu) będą przechowywane przez Organizatora przez okres 30 dni, w celu realizacji nagród .
5. Mają Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
6. Mają Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofanie. Skorzystanie  prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

1 komentarz:

Testujemy ZESTAW BUNNY&COMPANY. POLECAMY!

Z Blogosfery Canpol Babies otrzymaliśmy do testowania: ZESTAW  BUNNY&COMPANY  marki Canpol Babies  w którym znalazły się : ...